Послуги

В час, коли стислі терміни вимагають швидких дій, West Group може стати надійним партнером, що запропонує комплексний підхід до виконання будь-яких замовлень. Ми економимо час та кошти клієнта, пропонуючи професійні рішення в рамках одного холдингу. Це дозволяє замовникам отримувати більше, не розпорошуючись на пошуки інших підрядників чи виконавців.

Всі послуги

Cклад відповідального зберігання

Професійне надання складських послуг з гарантією збереження розміщеного на складі вантажу ‒ це і є відповідальне зберігання. Компанія "West Group" є одним з найкращих і надійніших партнерів у сфері відповідального зберігання. Склади: UA, PL.

Детальніше

Транспортні послуги

Транспортні послуги від компанії з багаторічним досвідом і бездоганною репутацією. Ми надаємо всі види доступних на сьогоднішній день транспортно-експедиційних послуг. Напрямки: EU-UA, UA-EU, EU, UA.

Детальніше

Про компанію

Холдинг West Group завжди прислухається до побажань клієнта, спрямовуючи співпрацю у конструктивне русло та розробляючи індивідуальну стратегію під кожне завдання. Керуючись принципами пріоритетності замовника, ми пропонуємо лише перевірені інструменти, які справді працюють та запроваджуємо ефективні схеми в реалізації кінцевих цілей.

Дізнатись більше

Зворотній зв’зок

Чому саме ми?

Повага

West Group. Ми цінуємо вашу довіру так само, як і нашу власну репутацію

Універсальність

West Group – ваш надійний партнер з універсальним пакетом послуг

Все легко і просто

West Group - це інноваційна бізнес-модель, що надає повний спектр послуг у ключових галузях економіки

Логістична консультація

West Group – завжди ефективні рішення у сфері логістики та транспортування

Бізнес

West Group - це універсальні послуги та професійний підхід для просування вашого бізнесу вперед

Партнерство

West Group – ефективне партнерство заради реалізації надскладних завдань